finalkapak

1978 Malatya doğumluyum. İlk, orta ve lise egitimimi İzmir`de tamamladım. 2000 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliğinden mezun oldum. 2003-2016 yılları arasında çok uluslu petrol şirketlerine hizmet veren İngiliz mühendislik şirketinde petrol platformu ve gemi İnşaası projelerinde İngiltere, Singapur, Güney Kore, Dubai gibi yaklasik 12 ülkede ölçme grup şefi olarak çalıştım.

Sonrasında Türkiye’ye dönerek yıllardır yatırımcı olarak ilgi duyduğum, gelişmeri sürekli takip ettiğim emlak sektörüne daha önce de hizmet aldığım, sektörün lideri Re/max Abc`de basladim.

Son on yıldır takip ettiğim, ofis ve konut yatırımı yaptığım, şimdi de yaşadığım Varyap Meridian Projesi ve Ataşehir bölgesini uzmanlık bölgem olarak seçtim.

Uzun yıllardır yurtdışında uluslararası kuruluşlarda kazandığım olaylara analitik bakma, analiz etme ve bu doğrultuda en doğru kararların alınması için doğru seçenekleri oluşturma yeteneklerimle, Re/max Abc`nin müşteri ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılamak, müşteri memnuniyeti ve sadakatini oluşturmak için sorumluluk üstlenmek misyonunundan ve geniş portföyünden yararlanarak sizlere en iyi hizmeti sunacağımı bildiririm.

Uzmanlık bölgemde gayrimenkul ile ilgili tüm sorularınız, ihtiyaçlarınız ve güncel satılık/kiralık değer bilgileri için istediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.